Жалобы и отзывы » Бизнес и финансы » Жалоба / отзыв: ПриватБанк - Приватбанк присваивает деньги клиента | #538

Жалоба / отзыв
ПриватБанк
Приватбанк присваивает деньги клиента

В 2005р. я отримав кредит на купівлю житла, який добросовісно без затримок сплачувався. Фактично сплатити залишилось біля 1998$. В листопаді 2010р.було виявлено, що сплачені кошти на рахунок погашення кредиту не потрапляють. На мої неодноразові усні звернення у відділенні не реагували, не розуміючи, що відбувається я попросив надати виписку, сплатив за послуги “за надану виписку по кредитному договору МКRWGL00000051 - 100, 0 грн., однак вказаний документ не отримав до цього часу.

Після неодноразових звернень, на мою адресу з Дніпропетровська було надіслано довідку про позичкову заборгованість фізичної особи № 20.1.3.26-3973 від 27.11.2009р.

Згідно цієї довідки за мною, рахується заборгованість за сумнівною угодою від 10.02.2009р. № бн по пені в сумі 2314.60 грн. та за цією ж угодою від 10.02.2009р. № бн сумнівна заборгованість в сумі 24269, 31грн. Я був змушений продати свої цінні речі, дозичити кошти у родичів та знайомих звернувся у відділення КБ “Приватбанк” для погашення всієї суми заборгованості по кредиту за житло, щоб позбутися цього “банку”. Однак кошти в сумі 2480, 0USD (я платив навіть незрозумілі “штрафи” та “пені” ) від мене прийняти відмовилися, без роз`яснення причин відмови.

Влітку 2011 року, мені зателефонували представники банку, та запропонували зустрітися з п. Греч... ним Я.К. – спеціалістом по розгляду проблемних заборгованостей, я сподіваючись що ситуація нарешті почне вирішуватись зустрівся з спеціалістом банку. Пан Ярослав запропонував мені написати повторну заяву на проведення службової перевірки по факту неправомірного винесення дебіторської заборгованості, з обов`язковим включенням його в коло осіб, які мають доступ до матеріалів, щодо даної проблеми, що я й зробив, однак, далі слів, та обіцянок справа не пішла. Про результати розгляду мене знову не повідомили. Відповідальні представники банку фактично самоусунулись від пошуку шляхів вирішення проблеми. Після публікації моїх звернень на форумі приватбанку (форум до речі вже не існує, бо там кожен день купа нових скарг на роботу банку публікувалась) мені зателефонував Гре... хін, який попросив не публікувати інформацію далі, оскільки отримав вказівку "зверху" розібратися. Я обнадійнений, що цей театр абсурду припиниться чекав офіційної відповіді з Дніпропетровська.

Але... спектакль продовжується, з Дніпропетровська прийшов лист, в два рядки, в якому юридична підтримка головного офісу банку пише, що я винен гроші, жодних розяснень, документів, виписок мені надати не хочуть, служба безпеки банку постійно звонить, з погрозами відбору майна, продовжують йти листи, в який банк погрожує відібрати моє майно, та майно родичів. Незрозуміло чому з мене роблять раба банку довіку? Це тільки тому, що я намагаюсь розібратись в ситуації? У відділенні представники служба безпеки банку кричать, що їх не цікавить, доля моїх пропавших платежів, а щоб я йшов платити пеню та штрафи і тоді мені дозволять погасити весь борг одразу.

Вважаю за необхідне опублікувати ряд листів моєї переписки з банком, читаючи які споживачі фінансових послуг, будуть "приємно здивовані тарифами", (яких у паперовому вигляді не існує у відділеннях) на зразок: вартість копії кредитного договору - 500, 0 грн., вартість довідок - 500, 0 грн., хоча вказані "розцінки" не передбачено кредитним договором.

Дата публикации:

Обидчик: ПриватБанк

Страна: Украина   Область: Вся Украина

Категория: Бизнес и финансы

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Быстрая регистрация через соцсети:
Войти через FacebookВойти через Google+Войти через ВКонтактеВойти через Яндекс