Жалобы и отзывы » Здоровье и медицина » Жалоба / отзыв: Максимів Вячеслав - Самодіяльність у дослідженнях лікарів | #1643

Жалоба / отзыв
Максимів Вячеслав
Самодіяльність у дослідженнях лікарів

У Обласній дитячій лікарні Івано-Франківська чинять проти волі батьків! Народжений Вячеслав Максимів у Долинській центральній лікарні був повністю здоровим мати Лілія Богданівна приклала його до грудей. Наступного дня мед. працівник поклав дитя щоб не плакало під ковпак (апарат з лампами). При високій температурі і без нагляду того ж мед працівника новонародженому тіло покрилося плямами. Він перестав дихати. В матері при пологах були розриви і наклали шви. Піднялась температура. Ми попросилися на область. 19 липня реанімаційним автомобілем з Франківської лікарні дитя і маму привезли до обласної лікарні. Діагноз ВНУТріутробна інфекція матері. (але у Львові 4 дні перед родами цього не виявили). У дитини Гідроцефалія. Завідуюча реанімаційним відділом (страшна хапуга) 26 липня без дозволу матері назначає Пункцію спинного мозку. Ніякого документу не пропонує підписати. Мовчить! Про результати цього дослідження (протиправного криміналу) жодного слова. Коли ми дізнаємося про це тікає у відпустку. На запитання куди віддати квитанції за придбані медикаменти рекомендує викинути, як непотріб, бо дитя до року лікується безкоштовно (чим нас здивувала). 14 днів пробули в реанімації і дихання самостійне відновилося. Переводять у патологію де направляють на МРТ з наркозом (що не рекомендується робити після пункції). Гідроцефалії немає! Діагноз не підтверджений. Шукають далі оскільки після проведення пункції дитя перестає самостійно ковтати.(Заділи нерв). Кажемо що така медицина нам не підходить бо ми не худоба щоб хтось на нашій біді захищав дисертацію! Вимагаєм направлення на консультацію до Львова. Налякались і зібравши консиліум заявляють що з тим зондом (трубкою) виписують геть до дому. Миттєво відмінивши антибіотик. Через годину приходять і кажуть МИ ЩЕ Попробуєм!!! один курс лікування. На що и не погоджуємось. Кричать, залякують прокуратурою.
А тепер про учасників досліджень. Гол. лікар Котурбаш Радислав. та Завідуюча реанімаційним відділенням. Котурбаш нас прогнав з Власного кабінету за висловлену правду і протест проти самодіяльних досліджень.
І найкраща людина -Криштафович Ярослав Львович -нам реально допомагав і давав направлнення до Охматдет у Львів і обслідував але за це від головного Кот. одержав проблеми.
Скорочено описав. Дякую

Дата публикации:


0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Быстрая регистрация через соцсети:
Войти через FacebookВойти через Google+Войти через ВКонтактеВойти через Яндекс