» » ПАТ "Криворіжгаз" - Безпідставне відключенне газопостачання

Жалоба / отзыв
ПАТ "Криворіжгаз"
Безпідставне відключенне газопостачання

Звертаюся до Вас за допомогою в наданні сприяння по безпідставному відключенні (опломбуванні) газопостачання в моєму житловому будинку. За вищевказаною адресою зарегистрированно 5 осіб (з них 2-е неповнолітніх дітей). Заборгованості по оплаті послуг з газопостачання немає. Використання газу проводиться за допомогою лічильника встановленого 27.01.1997 році. Згідно плану газифікації мого будинку від 1985 року, зображена газова труба на фасаді будинку. При установці газового лічильника в 1997 році вищевказана труба була заглушена, але не демонтована представниками «Криворіжгазу». Весь період з 27.01.1997 року при періодичних і міжсезонних оглядах, зняттях показань з лічильника і його держповірка співробітниками «Криворіжгазу» ніколи не виникало претензій і питань.
23.09.2015г представниками «Криворіжгазу» був складений акт-обстеження, яким встановлено, що на день перевірки в будинку є піч під тверде паливо, будинок опалюється вугіллям.
24.11.2015 року представниками «Криворіжгазу» зі мною був укладений договір з газопостачання на майбутній рік, в якому зазначено що опалення буде проводиться твердим паливом за допомогою котла КЧМ встановленого в літній кухні.
03.12.2015 представники «Криворіжгазу» Горлов Є.В. і Тришина О.А. отримавши від моєї дружини Сербул В.Ф. доступ до мого власного житлового будинку, де розташовані газові прилади, лічильник газу і дворовий газопровід, після огляду, не надавши ніяких доказів (фото або відеозйомки), не встановивши факту розкрадання газу, склали акт-претензію № 1457 від 03.12.2015р. «про несанкціоноване підключення поза лічильником», і виробили опломбування всіх газових приладів які знаходяться в моєму житловому будинку, викликавши аварійну службу газу демонтували вищевказану трубу у дворі на фасаді мого будинку, без попередження і предьявления відповідних ТУ, не склавши ніякого акта про проведення робіт (п.6 абзац 10. «ПРАВИЛА Надання населенню услуг з газопостачання»).
Повідомивши моїй дружині про те, що мені, як власнику, необхідно з'явитися 10.12.2015г на комісію, яка розгляне порушення.
10.12.2015г з'явившись за адресою пр. Металургів буд. 1, і звернувшись до Трівіной О.А., мені повідомили: комісії не буде, акти не дійсні, коли буде наступне засідання комісії не відомо.
Звернувшись до керівника Тришиної О.А., Бабеуша А., - з'ясувалося, що комісія збереться о 15-00 годині.
Комісія, що не ведучи в установленому порядку протоколу засідання, не представившись (невідомі люди): чи не надавши фактів несанкціонованого відбору мною газу і переконавшись, що газова труба на фасаді будинку відповідає плану газифікації від 1985 року - ніякого рішення не приймає, письмового вирішення питання не надав, усно повідомивши мені про проведення внутрішнього розслідування відправили мене очікувати дому «невідомо коли» відбудеться наступне засідання з мого питання. А також, ввели мене в оману, що я не маю права сам опалювати свій будинок використовуючи котел КЧМ твердим паливом (згідно п. 28, абзац 8 «ПРАВИЛА Надання населенню услуг з газопостачання» я маю право) і необхідної заміні мого лічильника, буцімто він не так рахуэ показники (остання держповірка від 25.05.2015), лічильник використовується не тільки в опалювальний сезон, але і влітку.
На підставі вищевикладеного, та згідно «ПРАВИЛ надання населенню послуг з газопостачання», а так само «Договору про надання населенню послуг з газопостачання» Порушення зі свого боку вважаю необґрунтованими.
Автор жалобы: Viktoriya_1


Обидчик: ПАТ "Криворіжгаз"

Страна: Украина   Область: Днепропетровская область   Город: Кривий Ріг
Адрес: пр. Металургів буд. 1
Телефон: 4095965
Сайт: krgaz.dp.ua

Категория: ЖКХ

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: