» » Магазин Алло - Не якісний товар

Жалоба / отзыв
Магазин Алло
Не якісний товар

16.03.2019 р. В магазині Алло в м. Полтава купили телефон iPhone X. Телефон купували на подарунок тому не відкривали, да і продавець сказав що телефон можна не відкривати він чудовий. А коли телефон відкрили, це зробили через дві години. Виявилось що він не такий і чудовий. Фото додаю! Через дві години ми звернулися в магазин Алло з проханням змінити телефон на якісний або повернути кошти, але нам відмовили. Написали рекламацію і сказали чекати, скільки чекати не сказали. Але телефоном мені користуватися заборонили а коштами моїми магазин користується. Сьогодні 23.03.2019р. Мені зателефонував менеджер магазину і сказав що мені відмовили в заміні телефону та поверненню коштів.Звичайно я засмутилася але вибору у мене не має, взяла телефон зняла плівку вставила карту, і тут виявився ще один брак, якесь п‘ятно яке не витирається. Віддавши 1000 долларів я отримала не якісний товар. Почитавши всю інформацію про цей телефон, виявилось що фірма apple знає про те що випустила партію не якісну, щоб не викликати скандалу, замінює такий товар на якісний. Але виявилось що магазин Алло не компетентний в цій справі. Тому не звертайтесь в цей магазин, так як в разі якихось проблем, він не в змозі вирішити ніякі питання стосовно своєї продукціі.
Жалоба-отзыв: Магазин Алло - Не якісний товар.  Фото №1  Жалоба-отзыв: Магазин Алло - Не якісний товар.  Фото №3  Жалоба-отзыв: Магазин Алло - Не якісний товар.  Фото №4 
Автор жалобы: NikAlina


Обидчик: Магазин Алло

Страна: Украина   Область: Полтавская область   Город: Полтава   Индекс: 36000
Адрес: Вул. Европейская 24/42
Телефон: 380664025282

Категория: Мобильные телефоны

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.




Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: