» » Anna - Повертайте телефон, а гарантій не надаємо, для вас

Жалоба / отзыв
Anna
Повертайте телефон, а гарантій не надаємо, для вас

Замовили з чоловіком телефон для дитини.Jeep F605. Попрацював телефон до вечора, зранку побачила, що телефон розрядився, поставила на зарядку. Коли відключили від зарядного пристрою, він виключився і тепер не включається. Додзвонившись до працівника магазину (який не назвався), почала говорити про проблему, яка є з телефоном, на що мені працівник сказав, що потрібно розігнати батарею, так як з новим телефоном буває таке. Я відповіла, що перший раз з таким стикаюся і запитала, як це зробити. Мені відповіли, щоб я віднесла в ремонт, цитую: "Там є такий пристрій з двома проводками, його підключають до батареї і вона тоді розганяється" ( весь текст донесли до мене з хамовитістю, зверхністю). Я запитала чи ви такого не робите? Мені відповіли, що можете відправити, ваш телефон покатається тиждень і вернеться до вас. Я обурилася (як не як, я заплатила за НОВИЙ телефон, а не за б/у) і сказала що мене таке не влаштовує, відповідь була "як хочете" і поставили слухавку. Така поведінка некоректна для обслуговуючого персоналу! Я перетелефонувала ще раз, зробила зауваження, що так не розмовляють з покупцями, і відповідь мене приголомшила: " Ви мене не чуєте і задаєте багато запитань". Уточнюю, БАГАТО ЗАПИТАНЬ! Тобто, маю користуватись не справним телефоном і радуватися!
Сказала, що мене такий товар не влаштовує, я хочу повернути їх товар і забрати кошти, на що мені відповіли:"можете відправляти".Я- де гарантія того що я отримаю кошти на зат "НЕМА ГАРАНТІЙ" так мені сказали і зновуш поклали слухавку.
Що за ВІДПОВІДІ.
Люди будьте обережні будь-ласка звертайте увагу на спілкування персоналу де робите покупки.
Автор жалобы: 0974044311


Обидчик: Anna

Страна: Украина

Категория: Мобильные телефоны

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: