» » Магазин "Монарх", Львов, ул.Городоцкая,27 - Торговля китайским товаром в магазине известной фирмы.Отказ заменить некачественную обувь

Жалоба / отзыв
Магазин "Монарх", Львов, ул.Городоцкая,27
Торговля китайским товаром в магазине известной фирмы.Отказ заменить некачественную обувь

28.08.2010 р. у магазині "Монарх" по вул.Городоцькій, 27 у Львові мною було куплені босоніжки, які не мають ніякого відношення до фірми "Монарх". Підошва відклеїлася на другій день. Я прийшла в магазин з проханням замінити мені браковане взуття, або повернути гроші. Але працівник магазину п.Михайлова в доволі грубій формі запропонувала мені зробити безкоштовний ремонт ремонт, на який я не могла поготися, бо наступного дня мала поїхати з міста на місяць. В магазині відомої фірми торгують неякісним китайським товаром і до того ж не проводять заміну браковоного взуття, не дивлячись на те, що така сама модель була на данний момент у продажу. Окрім того п.Михайлова. замість культурного діалогу, "видала" монолог, кінцівкою якого було: "ЖАЛУЙТЕСЬ", повернулася і пішла з торгівельного залу.
Сподіваюся, що подібний інцидент не залишиться поза увагою.
Тетяна Вікторівна, тел. 38067-3375948, м.Львів
Автор жалобы: artu


Обидчик: Магазин "Монарх", Львов, ул.Городоцкая,27

Страна: Украина   Область: Львовская область   Город: г.Львов

Категория: Магазины и торговля

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: