» » Mobilluck - Дивна контора і по дивному працює з клієнтами...

Жалоба / отзыв
Mobilluck
Дивна контора і по дивному працює з клієнтами...

Якщо комусь випаде робити покупку на www.mobilluck.com.ua - тричі подумайте чи варто це робити. Моя історія розпочалась з того що замовив у цій контрорі 20.12.2012 р.(бо магазином не можу назвати) зволожувач повітря. На наступний день прийшла СМС-ка про отримання замовлення і очікування дзвінка менеджера. На наступний день СМС- повідомила що вільних менеджерів немає. Третя СМС була аж через 5 днів про те що товар доставлено на склад (який так і не зрозумів) і ще через 2 дні смс- про відправлення товару. Після 2 смс прокинувся менеджер який повідомив що товар прийде аж у новому році, проте утрясли з ним технічні питання куди доставити покупку. Після нового року (4 січня) зателефонували з Нової пошти про прибуття товару. Коли прийшов його забирати - виявилось, його відправили у інше відділення. Звісно покупку довелось анулювати.

Загалом ця історія тривала з 20 грудня по 4 січня - рівно 2 тижні. Оперативність на грані фантастики. По-друге смс з текстом що наразі немає вільного менеджера вважаю образливою. Такі проколи в стосунках з клієнтом можуть допускати лише державні структури чи великі монополісти, які не дорожать клієнтами. І врешті під час фінального з'ясування стосунків виявилось, що менеджери навіть не занотували адресу доставки. Доречі будучи журналістом дана фінальна розмова записана на диктофон. Шкода, що тут не можна доставляти мультимедійні файли. Тож для мене вищезгадана компанія втрапила у персональний чорний список. Постараюсь усіх знайомих, хто користується послугами інтернет-магазинів попередити про це як через соціальні мережі, так і через особисті контакти....
Автор жалобы: yarek


Обидчик: Mobilluck

Страна: Украина   Область: Вся Украина

Категория: Интернет

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: