» » Івашкевич Сергій Олександрович - Неявка за відправленням с післяплатою

Жалоба / отзыв
Івашкевич Сергій Олександрович
Неявка за відправленням с післяплатою

2.11.2016 мною було відправлено пакунок, що містив мобільний телефон НТС Wildfire S та аксесуари до нього, на ім'я отримувача Івашкевича Сергія Олександровича, що проживає у м. Козятин Вінницької області. Для цього я скористався послугами компанії "Нова Пошта". З отримувачем було складено угоду у вигляді інтернет-листування, у якій йшлося про купівлю мобільного телефону за 500 (п'ятьсот) грн, які отримувач мав заплатити післяплатою. Також отримувач мав сплатити вартість доставки, з чим він погодився, і на моє прохання про переказ 100 (ста) грн на мою банківську карту у якості застави (яка покрила би мої витрати на доставку у разі неявки отримувача за відправленням) відмовився, запевнивши мене, що неодмінно отримає відправлення.
Повіривши щирим намірам отримувача, я відправив телефон, а вже через З години отримав повідомлення від отримувача, у якому йшлося, що він не має змоги отримати телефон, бо відлітає у відрядження на 2 тижні. На моє прохання сплатити 84 грн (суму збитків, що я поніс перед "Новою Поштою") отримувач перестав реагувати, і на наступні повідомлення відповідей від нього не надходило.
Після того, як я написав йому, що поскаржуся та залишу скаргу-відгук, він почав мені погрожувати фізичною розправою.
Автор жалобы: Alladin


Обидчик: Івашкевич Сергій Олександрович

Страна: Украина   Область: Винницкая область   Город: Козятин
Телефон: 0939118634
Сайт: ok.ru/profile/511333321334, vk.com/id133344570

Категория: Интернет

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: