» » Powerbank.net.ua - ГОРЕ-ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Жалоба / отзыв
Powerbank.net.ua
ГОРЕ-ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Доброго дня всім шанувальникам покупок в інтернеті. Хочу повідомити про один з інтернет магазинів, який м̕яко кажучи не добросовісно ставиться до своїх клієнтів, а більше кажучи конкретно дурить їх!!!
Мав необережність в них купити Power Bank (переносний зарядний пристрій), який заряджає мій телефон всього на 10-12% та відключається. Мною експериментальним методом було встановлено що замість заявлених 20000мА, цей пристрі має менше 2000мА
Відслідкувати цей «горе магазин» можна по номерах телефонів, та по заявленій в мене в чеку адресі:
Шевчук Диана Леонидовна
Інтернет магазин «FICIA»
Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпропетровськ
050-363-43-77
067-568-18-99
093-170-12-43
093-726-60-71
Сайт: powerbank.net.ua
Також впевнений що крім цих номерів є ще, але ділюсь з Вами тим що маю.
Після того як я зрозумів що Power Bank не працює так як заявлено на сайті, я почав дзвонити в цей горе-магазин. Спочатку оператори, оформили заявку, і сказали чекати, пізніше не отримавши ніякої позитивної інформації я знову був змушений телефонувати. Дозвонившись за енним разом оператор сказав що я маю оформити електронний лист та відіслати в технічний відділ, що я і зробив. Дзвонивши пізніше я зрозумів що мене «кинули», бо до мене з магазину ніхто не телефонував, а я не міг дозвонитись. Зрозумів що таких як я клієнтів автоматично ставлять в список відхилення.
В цих горе-продавців є багато ще різних сайтів, які рекомендую контролювати по вказаній мною адресі, та номерах телефонів, і я впевнений на 100% що якщо вони так віднеслись до мене продаючи цей Power Bank, то аналогічно вони будуть «плюючи на людину» відноситись і до інших, продаючи будь який свій товар!!!
Ще цікавий нюанс, що на сайтах цього магазину написати відгуки не реально, там вписані всі позитивні, а написати будь-який інший неможливо.
На мою думку ця горе фірма яку я б перейменував виходячи з випадку на «ФІКЦІЯ», купує в китайців дешевий товар, а продає як хороший сертифікований, відповідно наварюючи гроші на повітрі!!!
На мій погляд так роблять «нечисті на руку» люди і якимось чином їх треба наказувати!!!!!!!
На жаль наше законодавство «без законів»!!!!!!!
Автор жалобы: sancho7523


Обидчик: Powerbank.net.ua

Страна: Украина   Область: Днепропетровская область   Город: Днепропетровск
Телефон: 0675681899, 0503634377, 0931701243, 0937266071
Сайт: powerbank.net.ua

Категория: Электроника и быт. техника

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: