» » Приват-Банк - Шахрайство з Голд-Клубом

Жалоба / отзыв
Приват-Банк
Шахрайство з Голд-Клубом

Членські внески по кредитній карті прирівнюються до кредитів: у будь-якій установі несплата членського внеску означає автоматичне виключення, в даному випадку з Голд-клубу; у Приват-банку це означає "непогашення кредиту", Приват передасть дані про Вас у Бюро кредитних історій, погіршить Ваш кредитний рейтинг, і ні одна фінансова установа не надасть Вам кредиту.

Приват-банк при оформленні голд-карти не надає договору чи роз'яснення щодо будь-якіх можливих штрафів у разі несплати членского внеску! Чи "впливу на кредитну історію".

При оформленні Голд-карти Ваш банк описує лише переваги, додається інструкція с користування.
Таким чином, дії банку є противоправними, незаконними, шахрайством: Приват-банк своїми діями/бездіяльністю наміренно створює умови для погіршення кредитної історії клієнта, не пояснюючи клієнту можливих ризиків/ускладнень, не надаючи достовірної повної інформації щодо зобов'язань; діючи з членськимм внесками, як з кредитами, що з юридичної та фінансової точки зору є нерівноцінним.
Автор жалобы: camomile


Обидчик: Приват-Банк

Страна: Украина   Область: Днепропетровская область   Город: Днірро
Сайт: privatbank.ua

Категория: Бизнес и финансы

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: