» » Http://zhalobi.com.ua/avto_i_transport/5606-obman-na-avto-zapchastyah.html - Sergej_5

Жалоба / отзыв
Http://zhalobi.com.ua/avto_i_transport/5606-obman-na-avto-zapchastyah.html
Sergej_5

Http://zhalobi.com.ua/avto_i_transport/5606-obman-na-avto-zapchastyah.html
Ми в дійсності мали справу з таким покупцем головки блоку циліндрів, вислали йому декілька фото в різних ракурсах цієї головки, маркерування, а покупець наполегливо підтвердив, що вона йому підходить. Виконали замовлення, відправили покупцю. Дальше виявилось, що автозапчастина йому не підходить і він її поїздом, щоб було швидше для нього повернув назад. Після повернення автозапчастини в Польщу, кошти за оплачений товар йому були повернуті і в нас на це є всі докази (банківські квитанції). При потребі, ви можете з нами зв’язатися і ми надамо вам усі докази, які підтверджують повернення коштів за оплачений товар. (а саме повернення на рахунок ИОРДАНОВА ИРИНА МИТРОФАНОВНА). Ми дорожимо нашою репутацією, тому просимо Вас вжити заходів, щоб вирішити дану проблему.
Якщо ми Вас дійсно обманули на гроші, то чому ви не звернулись в правоохоронні органи для вияснення ситуації, чи у Вас просто не було підстав для звернень, оскільки кошти ми вам повернули і у нас є всі квитанції які це підтверджують. Ваш пост написаний 28.10.2017 року, а кошти ми вам повернули 23.10.2017 на рахунок ИОРДАНОВА ИРИНА МИТРОФАНОВНА. Також звертаємось до Всіх учасників форуму, ми працюємо чесно і відкрито уже 4 роки і завжди готові вести діалог з покупцем, оскільки ринок б/у автозапчастин доволі специфічний і інколи виникають проблеми такого роду.
Просимо видалити дану скаргу, ми надамо оригінали всіх квитанцій які підтверджують повернення коштів даному покупцеві.
Жалоба-отзыв: Http://zhalobi.com.ua/avto_i_transport/5606-obman-na-avto-zapchastyah.html - Sergej_5.  Фото №1  Жалоба-отзыв: Http://zhalobi.com.ua/avto_i_transport/5606-obman-na-avto-zapchastyah.html - Sergej_5.  Фото №2 
Автор жалобы: AUTOSTOCK


Обидчик: Http://zhalobi.com.ua/avto_i_transport/5606-obman-na-avto-zapchastyah.html

Страна: Украина

Категория: Авто и транспорт

0 комментариев

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь на сайте, это займет несколько секунд.
Если у Вас есть активные учетные записи на любом из предложеных ниже сервисов, то Вы можете зарегистрироваться и войти на наш сайт с их помощью. Выберите сервис, на котором Вы уже зарегистрированы: